Firma Polska | 1995
+48 85 719 34 30
25lat doświadczenia GIZO

Szkolenia dla miasta Bełchatów

Bełchatów- szkolenia

Gizo jako certyfikowany ośrodek szkoleniowy, który uzyskał pozytywną opinię Jednostki Certyfikującej Osoby UDT-CERT, w swoim oddziale w Bełchatowie prowadzi szereg profesjonalnych szkoleń. To kursy przeznaczone dla osób, które chcą zdobyć niezbędne uprawnienia, pozwalające na obsługę urządzeń transportu bliskiego, takich jak wózki widłowe, podesty ruchome (w kategorii IP), podesty wolnobieżne i samojezdne, ładowarki teleskopowe czy podnośniki (w kategorii IP).

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne szkolenia wózki widłowe, które w pełni przygotowują kursanta do odbycia egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego i zdania jego poszczególnych etapów (teoria + praktyka) z wynikiem pozytywnym. Osoby, które chcą wykonywać swoje zawodowe obowiązki na urządzeniach transportu bliskiego muszą posiadać ku temu odpowiednie uprawnienia. Właśnie w tym celu Gizo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która w Bełchatowie prowadzi kurs wózki widłowe, w profesjonalnie wyposażonych salach konferencyjnych oraz przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu.

Zdobyte uprawnienia pozwolą na pracę na urządzeniach w całej Polsce. Co istotne, Gizo oferuje również szkolenia na terenie Bełchatowa, dzięki którym kursant zdobywa uprawniania międzynarodowe. 

1 Podesty ruchome (kat. IP) 2016-11-22 kom. +48 601 162 273
tel. +48 44 731 46 56
belchatow@gizo.pl
ZAUFALI NAM