Firma Polska | 1995
+48 85 719 34 30
25lat doświadczenia GIZO

Osprzęt

dostępny do wynajmu

Dzięki ponad 60 typom przystawek, przystosowanych do ciężkiej pracy i specjalistycznych zadań, Twoja ładowarka Bobcat® jest prawdziwie ekonomiczna. Każda przystawka jest skonstruowana i wykonana tak, aby doskonale współpracować z maszyną podstawową, zapewniając optymalne osiągi w pracy, niezawodność i trwałość. Oto prawdziwa wartość. Oto zaleta osprzętu dodatkowego Bobcat®.
Unikalny system Bob-Tach™, umożliwiający szybką, bezpieczną wymianę osprzętu dodatkowego.

Ładowarka Bobcat® + Bob-Tach™ = Zwycięskie połączenie

Równie szybko jak pstrykasz palcami, możesz zastąpić łyżkę widłami paletowymi, grabiami mechanicznymi, tylnym osprzętem koparki, świdrem ziemnym, chwytakiem i wieloma innymi urządzeniami, dzięki unikalnemu systemowi mocującemu Bob-Tach™. System Bob-Tach™, przystosowany do pracy w ciężkich warunkach, wyposażony jest w kliny dociskane sprężyną, z kompensacją zużycia, zapewniające pewne mocowanie za każdym razem. Zmiana osprzętu za pomocą wygodnego systemu montażu Bob-Tach™
System pozwala na szybką zmianę osprzętu przez operatora podczas pracy w miejscu zastosowania sprzętu. Dzięki systemowi Power Bob-Tach™ dostępnemu jako opcja, operator może wymienić osprzęt bez napędu hydraulicznego nawet nie wychodząc z kabiny. Uruchamiany przełącznikiem na środkowej tablicy przyrządów, dźwignie Power Bob-Tach™ można otwierać i zamykać hydraulicznie zwiększając wszechstronność i wydajność wszystkich gąsienicowych ładowarek kompaktowych Bobcat®.

Sprzedaż - kontakt
PL  EN  RU  NL  DE 
Grzegorz Niewiński
Właściciel
tel: +48 602 355 872
gn@gizo.pl
Poproś o ofertę
Wynajem - kontakt

Planujesz wynająć maszynę?
Chcesz obniżyć koszty transportu?
Wybierz najbliższy oddział Gizo!

Zobacz oddział
ZAUFALI NAM